De pagina wordt geladen...

Bovag logo
De BOVAG WinterWasWeken 2027 komen eraan – Schrijf je nu in!
0%
Terug

De BOVAG WinterWasWeken 2027 komen eraan – Schrijf je nu in!

Laatste update 05 oktober 2026Leestijd: 1 min
winterwasweken

Het is zover: de inschrijving voor de BOVAG WinterWasWeken 2027 is geopend. Ook dit jaar vindt de actie plaats in januari en biedt jou dé kans om je bedrijf een maand lang volop in de spotlight te zetten. Tijdens deze actiemaand geef je jouw klanten bij iedere was- of poetsbeurt een (digitale) kanskaart met unieke code, waarmee zij kans maken op allerlei mooie prijzen. Deelname levert ook jou flink wat omzet op.

Ben je benieuwd hoeveel extra omzet je kunt genereren? Maak dan gebruik van de nieuwe rekentool die we samen met collega-ondernemers hebben laten ontwikkelen.

Jij en je team kunnen ook prijzen winnen door mee te doen met de WinterWasWeken Quiz. Aan het eind van de actie worden drie winnaars getrokken die een teamuitje winnen voor hun eigen team.

BOVAG zorgt uiteraard voor promotionele ondersteuning en een digitale toolkit voor elk deelnemend bedrijf. Doe je ook (weer) mee? Dan maken we er samen opnieuw een groot succes van!

Direct aanmelden

Meer informatie? Kijk dan op mijn.bovag.nl/winterwasweken of stuur een e-mail naar autowas@bovag.nl.

Bezig met laden...

Door gebruik te maken van onze website geef je toestemming voor het plaatsen van tracking cookies.