De pagina wordt geladen...

Bovag logo
Ledenbijeenkomst BOVAG Aanhangwagenbedrijven
0%
Terug
1404

Ledenbijeenkomst BOVAG Aanhangwagenbedrijven

Op dinsdag 14 april organiseert BOVAG Aanhangwagenbedrijven de jaarlijkse ledenbijeenkomst in het BOVAG-huis in Bunnik. Een middag vol actualiteit, ontmoeting en praktische inzichten voor ondernemers in de aanhangwagenbranche.

Tijdens het gezamenlijke deel praten we je bij over wat we het afgelopen jaar voor de afdeling hebben gedaan en kijken we vooruit naar 2026: wat mag je van ons verwachten en waar zetten we gezamenlijk op in? Ook maken we kennis met Christianne van der Wal, algemeen voorzitter van BOVAG. Zij vertelt niet alleen wie ze is, maar ook hoe zij zich wil inzetten voor de branche en wat dat voor jou als BOVAG-lid betekent.

Rondetafelgesprekken: samen in gesprek over de praktijk

Daarna gaan we in kleinere groepen met elkaar in gesprek tijdens interactieve ronde tafelsessies. Hoe toekomstbestendig is jouw bedrijf eigenlijk en ben je voorbereid op wat de komende tien jaar van de branche vraagt? Wat doe je als je morgen twee monteurs tekortkomt? Hoe zorg je dat goede mensen blijven? En zie je collega-ondernemers vooral als concurrenten, of liggen daar juist kansen om slimmer samen te werken? Maak je al gebruik van AI en heb je praktische tips hierover?

Na deze sessie ga je gegarandeerd naar huis met concrete ideeën en oplossingen die direct toepasbaar zijn in jouw bedrijf.


Programma

14.00 uur – Inloop
14.30 uur – Start plenair programma
15.30 uur – Pauze
15.45 uur – Ronde tafelsessies
16.45 uur – Netwerkborrel
18.00 uur – Einde

Aanmelden

We hopen je op dinsdag 14 april te zien in Bunnik. Aanmelden kan via onderstaande knop.

Aanmelden

  • Locatie:BOVAGhuisKosterijland 158931 AH Bunnik
  • Datum: 14 april 2026Van 12:00 - 16:00
  • Voor afmeldingen en vragen:events@bovag.nl

Door gebruik te maken van onze website geef je toestemming voor het plaatsen van tracking cookies.