De pagina wordt geladen...

Bovag logo
BOVAG Webinar Netcongestie
0%
Terug
1404

BOVAG Webinar Netcongestie

Steeds vaker verschijnen er berichten in het nieuws over bedrijven die geen verzwaring van het stroomnet kunnen krijgen, of nieuwe bedrijfslocaties die zelfs helemaal geen stroomvoorziening meer hebben. Netcongestie is een toenemend probleem, waar op korte termijn ook niet zomaar een oplossing voor te vinden is. Wat komt er op je af en wat is er wél mogelijk?

Bereid je voor en meld je aan voor het BOVAG Webinar Netcongestie op dinsdag 14 april van 12:00 tot 13:00 uur.

Tijdens dit webinar bespreken we in drie kwartier de actuele situatie rondom netcongestie. We bespreken de impact hiervan op de mobiliteitsbranche en wat er binnen de beperkingen wél mogelijk is. Ook laten we zien hoe samenwerking kan helpen om projecten verder te brengen. Na afloop is er tijd ingeruimd voor vragen.

De sessie wordt verzorgd door inhoudelijk experts van Netbeheer Nederland en ElaadNL. Zij zullen onder anderen ingaan op de volgende vragen:

  • Wat is netcongestie en wat betekent dit voor ondernemers in de mobiliteitsbranche?
  • Waarom is 1 juli 2026 een belangrijke datum als je je kleinverbruik-aansluiting wilt vergroten?
  • Wat is er voor jou als ondernemer nog wél mogelijk binnen de grenzen van het elektriciteitsnet?
  • Hoe werken netbeheerders, overheden en de sector samen aan oplossingen voor ondernemen in tijden van netcongestie?

Meld je direct aan:

Aanmelden


Je ontvangt vooraf een link om deel te nemen aan deze online bijeenkomst. Deelname aan dit webinar is gratis voor BOVAG-leden.

  • Locatie:Vanuit huis of kantoorOnline- -
  • Datum: 14 april 2026Van 10:00 - 11:00
  • Voor afmeldingen en vragen:events@bovag.nl

Door gebruik te maken van onze website geef je toestemming voor het plaatsen van tracking cookies.