De pagina wordt geladen...

Bovag logo
Train uw hikers met deze nieuwe video
0%
Terug

Train uw hikers met deze nieuwe video

Laatste update 10 februari 2021Leestijd: 1 min
Artikel header afbeelding

Hikers hebben een belangrijke taak in het autoverhuurproces. Deze medewerker levert de auto af én neemt hem ook weer in. En als de hiker dat goed doet, heeft dat veel impact op de klanttevredenheid. Om BOVAG-leden met een autoverhuurbedrijf te helpen bij het trainen van hun hikers hebben BOVAG en OOMT samen een instructievideo ontwikkeld.

In deze video nemen we stap voor stap het uitgifte- en innameproces door en leggen we uit wat de hiker allemaal doet. De video is te vinden op

oomt.nl/aan-de-slag-als-hiker

(de complete video én de twee losse onderdelen), en ook hieronder te bekijken. U kunt de checklists uit de video

hier

downloaden.

Neemt u nieuwe hikers in dienst of wilt u uw hikers nog extra trainen? Maak dan zeker gebruik van deze handige video en checklists!

Complete video

Video over uitgifte

Video over inname

Bezig met laden...

Door gebruik te maken van onze website geef je toestemming voor het plaatsen van tracking cookies.