De pagina wordt geladen...
Het jaarbudget 2020 van de subsidieregeling voor nieuwe elektrische personenauto’s is overtekend. Voor nieuwe elektrische auto’s is al meer subsidie aangevraagd dan het jaarbudget van 10 miljoen euro. Dit geldt voor koop en lease.
Particulieren kunnen desondanks hun aanvragen blijven indienen, maar deze worden dan doorgeschoven naar het jaarbudget van 2021. Dit heeft als gevolg dat uw klant langer op zijn subsidietoezegging of uitbetaling moet wachten. Dit geldt alleen als er nog voldoende budget beschikbaar is in het volgende jaar. Aanvragen kunnen niet meer dan 1 kalenderjaar worden doorgeschoven.
“De subsidieregeling blijkt een uitstekende stimulans voor de verduurzaming van het Nederlandse wagenpark”, reageert Branchemanager Autodealers Geert Brummelhuis. “BOVAG pleit er daarom voor het jaarbudget voor dit jaar te verruimen door het jaarbudget 2021 naar voren te halen.”