De pagina wordt geladen...
Gaat u dit jaar ook weer mee naar de grootste carwashbeurs ter wereld? BOVAG biedt een compleet verzorgde reis aan met volop inspiratie, technologie en praktische voorbeelden uit de carwashbranche.
BOVAG organiseerde in 2016 voor het eerst een reis naar The International Car Wash Show en door de enthousiasme van deelnemers sinds die tijd is de studiereis inmiddels uitgegroeid tot een traditie. Dit jaar gaan we net als in 2016 weer naar de muziekhoofdstad van de Verenigde Staten: Nashville.
Om de beste deals te kunnen maken is het voor ons belangrijk om zo vroeg mogelijk een voorlopige deelnemerslijst te hebben. Weet u al zeker dat u mee gaat? Dan kunnen we slim hotelovernachtingen inkopen via onze partners. Tijdens beurzen gaan de prijzen namelijk fors omhoog in Nashville.