De pagina wordt geladen...

Patrick Olgers (57) is benoemd tot nieuwe voorzitter bij BOVAG Autodealers. Hij volgt Bert de Kroon op, die na 10 jaar statutair moest aftreden.
Patrick Olgers was voor de selectiecommissie van BOVAG Autodealers voorkeurskandidaat vanwege enerzijds zijn ruime ervaring als dealer en anderzijds zijn grote bestuurlijke ervaring.
Patrick Olgers was onder meer directeur van Dijkstra Autogroep met de merken Citroën en Kia. Ook was hij 20 jaar bestuurslid van de Citroën Dealervereniging. In 2001 werd hij vennoot met vijftig procent belang bij familiebedrijf Dijkstra Autogroep. Op 1 januari 2018 verkocht Olgers zijn belang. Daarna begon hij een studie tot toezichthouder aan de Erasmus Universiteit. De afgelopen jaren was Patrick zowel binnen als buiten de branche actief, onder meer als bedrijfsadviseur, coach van ondernemers en in toezichthoudende rollen. Ook bekleedde hij diverse commissariaten buiten en in de branche en was hij voor de provincie Flevoland als projectleider de schakel tussen overheid en bedrijfsleven. Bij BOVAG was Olgers onder meer betrokken bij het programma Stoppen en Doorgaan.
Patrick Olgers: “Wat me vooral motiveert voor dit voorzitterschap is dat de branche enorm in beweging is en dat we als BOVAG de leden, waar nodig, kunnen bijstaan. Achter de schermen is het gemotiveerde team van BOVAG dagelijks bezig zich voor de leden in te zetten. Of het nu gaat om HR, fiscaliteit, juridische vraagstukken, verduurzaming, de relatie met fabrikanten of hoe om te gaan met de elektrificatie. Om maar te zwijgen over de lobby in Den Haag en Brussel. In mijn rol als voorzitter van de BOVAG Autodealers wil ik een zichtbare verbinder voor de leden zijn, zowel voor de dealerholdings als de single- en multipoint dealers.”
In het bestuur van BOVAG Autodealers zijn daarnaast verschillende (her)benoemingen geweest. Lees hier meer.
