De pagina wordt geladen...
BOVAG houdt dit jaar weer het onderzoek ‘Verhuur in Cijfers’. Als autoverhuurder kan je met de uitkomsten van dit onderzoek jouw bedrijf spiegelen aan belangrijke kengetallen en krijg je inzicht in de ontwikkelingen in onze branche. Daarnaast helpt het onderzoek het bestuur zijn focus verder aanscherpen en daardoor jouw belangen nog beter behartigen.
Alle leden van de afdeling BOVAG Verhuur- en Deelautobedrijven ontvangen volgende week een e-mail met daarin de uitnodiging om de online vragenlijst voor dit onderzoek in te vullen.
Hoe meer autoverhuur- en deelautobedrijven deelnemen aan dit onderzoek, hoe strakker onze gezamenlijke focus is op de zaken die er in onze branche echt toe doen. Jouw deelname is dus erg belangrijk!
Heb je eind volgende week geen e-mail ontvangen met een link naar het onderzoek ‘Verhuur in Cijfers’? Controleer dan eerst de spambox, mogelijk is de e-mail daarin beland. Zit de mail niet tussen de spam? Stuur dan een e-mail naar onderzoek@bovag.nl. Dan controleren we waarom je geen mail hebt ontvangen en sturen wij je deze alsnog.