De pagina wordt geladen...

Bovag logo
Kom ook naar het Duurzaamheidscongres Kampeerbranche op 2 oktober 2024
0%
Terug

Kom ook naar het Duurzaamheidscongres Kampeerbranche op 2 oktober 2024

Laatste update 29 juli 2024Leestijd: 2 min
kamperen

Samen met de belangrijkste spelers in de kampeerbranche organiseert BOVAG het Duurzaamheidscongres Kampeerbranche. Dit evenement vindt op 2 oktober 2024 plaats, op de eerste dag van de Kampeer en Caravan Jaarbeurs in Utrecht.

De gehele branche is van harte uitgenodigd, dus BOVAG Caravan- en Camperbedrijven natuurlijk ook. Zet 2 oktober alvast in je agenda en meld je direct aan via onderstaande knop.

Aanmelden


Hoe werkt duurzaamheid voor jou?

De klimaattransitie, CO2-uitstoot en circulariteit: wie is er tegenwoordig níet mee bezig? Maar hoe werkt duurzaamheid voor de kampeerbranche? Welke stappen worden er al gezet, wat doen andere ondernemers en welke aanpak past bij jouw bedrijf? Om die vragen draait tijdens dit congres, dat BOVAG samen met ANWB, BOVAG, HISWA-RECRON, Kampeer & Caravan Industrie (KCI), Kampeer & Caravan Jaarbeurs en NKC organiseert.

Laat je uitgebreid informeren en inspireren door vakgenoten, gastsprekers en interessante praktijkvoorbeelden. Tijdens het event vindt ook de prijsuitreiking van de Duurzame KampeerAwards plaats, en presenteren we de uitkomsten van een onderzoek dat momenteel wordt gehouden onder kampeerders. Genoeg reden om langs te komen dus!

Enkele programmahoogtepunten:

  • Er was eens een toekomst…. TED-spreker en bestseller auteur Ruud Veltenaar neemt je mee in de urgentie van de klimaatuitdaging. Wat zijn de zichtbare effecten en hoe zien de komende decennia eruit? Met een open mind kijken we naar de toekomst van toerisme, recreatie en de kampeerbranche.
  • Presentaties van het duurzaamheidsonderzoek 2024
  • Uitreiking Duurzame KampeerAwards
  • Veel paneldiscussies met diverse experts uit de kampeer- en energiesector

Uiteraard is er ook voldoende ruimte om met vakgenoten te sparren en te netwerken.

Praktische informatie

  • 2 oktober 2024
  • 17:30-21.00 uur (inclusief buffetdiner)
  • Auditorium, Mediaplaza Jaarbeurs Utrecht
  • Toegang is gratis

Aanmelden

Het congres is alleen te bezoeken als je bent aangemeld. Registreer je snel, want vol is vol! We kijken ernaar uit je te verwelkomen op 2 oktober.

Kijk voor meer informatie op duurzaamheidscongres.nl.

Bezig met laden...

Door gebruik te maken van onze website geef je toestemming voor het plaatsen van tracking cookies.