De pagina wordt geladen...

Florence Doucy is deze week benoemd tot secretaris-generaal van Automotive Mobility Europe (AME). AME is dé Europese brancheorganisatie voor de auto- en mobiliteitssector, die eerder dit jaar fuseerde met CECRA.
Doucy krijgt de taak om de activiteiten van de vereniging te coördineren, de samenwerking met de leden te versterken en de standpunten van AME onder de aandacht te brengen bij Europese instellingen en andere relevante partijen.
Ze heeft ruim twintig jaar ervaring in Europese public affairs en werkte onder meer voor Michelin, brancheorganisatie ACEA en Hyundai Motor Group. Daar leidde zij het Europese kantoor. Haar ervaring met Europese besluitvorming en de auto-industrie moet AME helpen om de belangen van de sector beter zichtbaar te maken in Brussel.
Lees hier het persbericht.

