De pagina wordt geladen...

Bovag logo
BOVAG zoekt keurmeesters voor de KCJ 2026
0%
Terug

BOVAG zoekt keurmeesters voor de KCJ 2026

Laatste update 03 september 2026Leestijd: 1 min
KCJ

Van 30 september tot en met 4 oktober 2026 wordt de Kampeer en Caravan Jaarbeurs in Utrecht weer gehouden en natuurlijk is BOVAG ook dit jaar van de partij. Voor het uitvoeren van live BOVAG Onderhoudsbeurten zijn we nog op zoek naar keurmeesters.

Tijdens de beurs voer je live een BOVAG Onderhoudsbeurt uit. Van de remmen en banden tot het chassis, de koppeling en de verlichting: je laat stap voor stap zien waar je op let om een caravan veilig en betrouwbaar de weg op te krijgen.

Voor elke dag hebben we een keurmeester nodig, maar één dag meedraaien kan natuurlijk ook. Belangrijkste taken van de keurmeester zijn vragen van consumenten beantwoorden en advies geven over onderhoud. Interesse? Stuur dan een mail naar caravancamper@bovag.nl. Alvast bedankt!

Bezig met laden...

Door gebruik te maken van onze website geef je toestemming voor het plaatsen van tracking cookies.