De pagina wordt geladen...

Hoe veilig voelt jouw team zich als het écht spannend wordt? Agressie van klanten, lastige situaties en medewerkers die zich niet gehoord of gesteund voelen; als teamleider of HR-adviseur kun je er maar beter op voorbereid zijn. Daarom organiseert BOVAG het Teamleiders-en HR-event op 30 september. Heb jij jezelf of je teamleider al aangemeld?
Een veilige werkcultuur begint met open communicatie, onderling vertrouwen en respect. Maar hoe creëer je zo'n cultuur in de praktijk? Deze middag staat bol van de inspiratie, praktische inzichten en waardevolle tips.
Aan het begin van de middag neemt Eric Verboom, assistent-coach van het Nederlands herenhockeyteam, je mee in de wereld van de topsport. Hij laat zien hoe je een succesvol team bouwt door duidelijke communicatie, wederzijds vertrouwen en een gezamenlijk doel.
Voor het tweede deel van het middagprogramma hebben we Caroline Koetsenruijter uitgenodigd. Caroline is onderzoeker, trainer en auteur op het gebied van agressie(preventie), conflicten en sociale veiligheid. Ze deelt herkenbare praktijkvoorbeelden en direct toepasbare tips waarmee je zelf aan de slag kunt.
Voor wie: Teamleiders/HR-adviseurs
Wanneer: 30 september 2026
Tijd: 13.30 – 17.00 uur, inclusief netwerkborrel
Waar: BOVAGhuis, Bunnik
Werk jij aan een veilige, sterke en veerkrachtige organisatie? Dan wil je deze middag niet missen. Meld jezelf of je teamleider nu aan en ontdek hoe jij de sociale veiligheid binnen jouw team kunt versterken.