De pagina wordt geladen...

Bovag logo
Aanhangwagenverkoop plust 5 %
0%
Terug

Aanhangwagenverkoop plust 5 %

Laatste update 04 augustus 2025Leestijd: 1 min
aanhangwagen

De verkoop van nieuwe aanhangwagens met kenteken (750 - 3500 kg) ligt na zeven maanden 5% hoger dan in dezelfde periode vorig jaar. De verkoop van gebruikte aanhangers plust in dezelfde periode zelfs met 10%.

Van januari tot en met juli 2025 zijn 14.744 nieuwe aanhangwagens verkocht. Dat is 5 % meer dan de eerste zeven maanden van 2024. Daarnaast zijn nog eens 7.313 gebruikte aanhangwagens verkocht. Dat is een stijging van 10% ten opzichte van dezelfde periode in 2024, toen 6.803 gebruikte aanhangers van eigenaar wisselden.

Daarmee lijkt de daling van de aanhangerverkoop, die in 2022 inzette, definitief gestuit. In 2024 kon al een stabilisatie van de nieuwverkoop worden genoteerd (een plus van 1% ten opzichte van 2023). Download hieronder de verkoopcijfers aanhangwagens tot en met juli 2025.

Bezig met laden...

Door gebruik te maken van onze website geef je toestemming voor het plaatsen van tracking cookies.