Uitkomsten jongste coronamonitor negatiever dan die van november vorig jaar.
Download hier de werkgeversverklaring en eigen verklaring voor de avondklok
Lees meer over de extra maatregelen voor de tweede lockdown
Voor mensen met een grote terugval in hun inkomen, die noodzakelijke kosten zoals woonlasten moeilijk kunnen betalen is er een nieuwe overheidsregeling.
Vindt u het lastig om tijd vrij te maken voor een e-mailnieuwsbrief? Of weet u niet welke onderwerpen u in zo’n digitale nieuwsbrief moet zetten? BOVAG is een pilot gestart waarbij fietsmarketeer op maat gemaakte nieuwsbrieven maakt.
Lees wat de avondklok inhoudt en wat de gevolgen zijn voor uw bedrijf.
De herziene algemene particuliere huurvoorwaarden auto gaan per 1 februari 2021 in.
De Mobiliteitsalliantie is blij dat het kabinet concrete voorstellen voor de verbetering van het mobiliteitssysteem in Nederland heeft doorgeleid naar de beoordelingscommissie Groeifonds.
U kunt de training aanvragen op de website van Innovam (zie de link in dit bericht).
BOVAG klimt wederom op de bühne om aandacht te vragen voor preventief onderhoud van paardentrailers.
Bekijk het aanbod en meld u aan via het aanmeldformulier.
BOVAG heeft het verdrietige nieuws gekregen dat voormalig voorzitter van VNO-NCW Hans de Boer (66) afgelopen nacht is overleden als gevolg van een zware hersenbloeding.
Wilt u op de hoogte zijn van nieuwe aanbiedingen en producten van de BOVAG Ledenwinkel? Volg de BOVAG Ledenwinkel op Facebook, LinkedIn of abonneer u op de nieuwsbrief.