Motie voor terugdraaien accijnsverhoging; laat uw stem horen

Laatste update 03 april 2018 Leestijd: 3 min

Onlangs is in de Tweede Kamer wederom gedebatteerd over de accijnsproblematiek, waarbij regeringspartijen PvdA en VVD meer dan voorheen oog hadden voor de nadelige gevolgen voor pomphouders en de schatkist.

Daarbij is tevens een motie ingediend door de SP, mede ondertekend door CDA en Kamerlid Van Vliet, om de accijnsverhoging op diesel en lpg alsnog in z’n geheel terug te draaien.

Acties BOVAG
BOVAG heeft zich uiteraard niet onbetuigd gelaten in aanloop naar het debat en nogmaals alle problemen in de grensstreek door de accijnsverhogingen op een rijtje gezet; zie daarvoor het PDF-document onderaan de pagina. Daarnaast werd er een motie ingediend om voortaan bij zulke beslissingen in de begroting veel meer rekening te houden met daadwerkelijke gedragseffecten (tanken over de grens in dit geval) in plaats van alleen de papieren werkelijkheid te hanteren. Aanstaande dinsdag 27 oktober wordt in de Kamer gestemd over deze moties.

E-mail uw verhaal
Indien u als direct getroffen ondernemer uw persoonlijke verhaal (nogmaals) kenbaar wilt maken bij de verantwoordelijke leden van de Tweede Kamer, dan raden wij u aan dit voor aanstaande dinsdag per e-mail aan elk van hen afzonderlijk toe te sturen. Zie onderstaand voor de adressen:

VVD – Helma Neppérus h.nepperus@tweedekamer.nl
PvdA – Ed Groot e.groot@tweedekamer.nl
CDA – Pieter Omtzigt pieter.omtzigt@tweedekamer.nl
CDA – Martijn van Helvert m.vhelvert@tweedekamer.nl
D66 – Steven van Weyenberg s.weyenberg@tweedekamer.nl
SP – Farshad Bashir f.bashir@tweedekamer.nl
GroenLinks – Rik Grashoff r.grashoff@tweedekamer.nl
SGP – Elbert Dijkgraaf e.dijkgraaf@tweedekamer.nl
ChristenUnie – Carola Schouten c.schouten@tweedekamer.nl
PVV – Teun van Dijck t.vdijck@tweedekamer.nl
PvdD – Marianne Thieme marianne.thieme@tweedekamer.nl
Van Vliet – Roland van Vliet r.vvliet@tweedekamer.nl
Klein – Norbert Klein n.klein@tweedekamer.nl

Deze artikelen zijn ook interessant

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Meer informatie is beschikbaar in onze Privacy- en cookieverklaring